Вчора 18
Сьогодні 14
Завтра 3

Гладкий: « Хлопцям, які вийшли в кінці, потрібно задуматися, за що вони борються »

Форвард « Зарі » розкритикував партнерів, які ледь не упустили перевагу в три м'ячі
Олександр Гладкий / Фото - ФК Заря

Нападаючий « Зарі » Олександр Гладкий після матчу п'ятого туру УПЛ проти « Маріуполя » ( 4: 3 ) в ефірі телеканалу « Футбол » розкритикував деяких партнерів по команді. Відзначимо, що по ходу другого тайму луганчани мали перевагу в три м'ячі.

Ми повинні задуматися за ті останні 20 хвилин часу. Ми контролювали гру, створювали моменти, забили 4 м'ячі. А могли і в два рази більше, якби грали в командний футбол, а не в індивідуальний.

Ті хлопці, які вийшли в кінці матчу повинні задуматися над тим, де вони знаходяться, за що борються і в якій команді іграют.

Раніше думками з приводу гри поділився головний тренер « Зарі » Віктор Скрипник.