16:55
THE FOOTBALL REVIEW
15:55
live
Волейбол. Суперліга-Будінвест. Чоловіки. Барком-Збірна України U-18 - МХП-Вінниця. Пряма трансляція

Гладкий: «У« Динамо »я не робив 100% того, що вмію. Може, мені потрібно було трошки більше часу »

Форвард назвав причини провалу в київському клубі
Гладкий: «У« Динамо »я не робив 100% того, що вмію. Може, мені потрібно було трошки більше часу »
Фото: ФК Динамо

Нападаючий «Зорі» Олександр Гладкий згадав про невеликий період кар'єри в київському «Динамо».

«Це було усвідомлене рішення, тому що мій контракт з« Шахтарем »підходив до кінця. Відбулися деякі нюанси, про які не хочеться згадувати. Але «Шахтар» там був ні до чого, це була моя помилка. Я навіть не шукав тоді клуб, а зустрівся з Сергієм Ребровим. Він запропонував, а я взяв і погодився.

Півроку я пробув в «Динамо», а потім пішов в оренду в «Карпати». Напевно, проблема була в мені, тому що саме в той момент я не зміг перебудуватися під стиль «Динамо». У «Шахтаря» був трохи інший футбол. З переходом в «Динамо» я зіткнувся з деякими труднощами. Може, мені потрібно було трошки більше часу. Але ніхто нікому часу не дасть, я це прекрасно розумів. Після відходу в оренду в «Карпати» я зрозумів, що краще буде чесно потиснути руки і розійтися.

Це були більше проблеми спортивного характеру, динамівська гра трохи відрізняється. Я багато тренувався, слухав і намагався виконувати. Десь у тебе виходить, а десь взагалі не йде. Не те що м'яч не йде в ворота, а ти відчуваєш себе не в своїй тарілці. Не скажу, що в «Динамо» я відчував себе не в своїй тарілці, але в ігровому плані я не робив 100% того, що вмію. Я це розумів.

Фанати були трохи незадоволені, скажімо так. Одного разу вони прийшли на товариський матч на базі, почали викрикувати образливі слова. Я прекрасно їх розумію, це їхнє життя, але мені було трохи неприємно. Олександр Шовковський підійшов до них і поговорив, потім ми разом з ним підійшли. Я йому дуже вдячний. Ми поговорили, начебто стало спокійніше. Освистували потім, звичайно, але це така справа.

У мене не було ніяких проблем з Ребровим. Навіть коли я пішов в оренду в «Карпати», він вітав мене з вдалими матчами. Не маю до нього ніяких претензій, навпаки, вдячний йому і Ігорю Суркісу за те, що виявився в цьому клубі. Ми зробили правильно, що розлучилися в той момент. Якщо повернути час назад, в початок моєї кар'єри, я б все зробив так само ».

Гладкий другий рік грає за «Зарю».

Нещодавно він забив свій 97-й м'яч в УПЛ.

Джерело: Футбол 24 Андрій Усмонов
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: