Завтра 14

Гол Нурієва на 96-й хвилині врятував «Колос» від поразки «Мінаю»

Підопічні Вишняка йдуть на 10-му місці УПЛ
«Колос» вирвав нічию у «Міна» / фото - Football.ua

ФК «Колос» вирвав нічию у «Міная» в перенесеному матчі 3-го туру УПЛ. Зустріч закінчилася з рахунком 1: 1.

Рахунок в матчі відкрив вінгер «Міная» Данило Книш, Який реалізував пенальті на 50-й хвилині зустрічі. Але звання головного героя матчу по праву належить форварду «Колоса» Анатолію Нурієву, Якій на 96-й хвилині зрівняв рахунок матчу і врятував свою команду від поразки.

У таблиці «Колос» йде на 10-му місці, маючи 15 очок в активі після 15-и матчів (4 перемоги, 3 нічиїх, 8 поразок). «Мінай», з 10-ма очками, розташувався на 14-му рядку (1 перемога, 7 нічиїх, 7 поразок).