Завтра 6

Гол Шкуріна не допоміг « Динамо » обіграти « Ніццу »

Кияни упустили перемогу в останні 20 хвилин
фото - sport24

У третьому контрольному матчі швейцарського збору « Динамо » програло « Ніцці ».

новачок команди Ілля Шкурін забив в третьому поспіль матчі за київський клуб, але це не допомогло команді узяти гору над суперником. Французи на 70-й хвилині зрівняли рахунок, а ще через 10 хвилин добули вольову перемогу.

« Збірники », які недавно повернулися в розташуванні команди на поле так і не вийшли, за винятком голкіпера Георгія Бущана, Який замінив Дениса Бойко у другому таймі.

Свій наступний матч на зборах київське « Динамо » проведе вже завтра - о 18:00 за київським часом почнеться зустріч зі швейцарським « Етуалем ».

також, киян чекає товариська гра з чемпіоном Італії.

« Динамо » – « Ніцца » 1: 2

голи: Шкурін, 38, – Ндойе, 70, 1: 2 – Труйе, 80.

« Динамо »: Бойко ( Бущан, 46 ), Тимчик, Кендзера, Сирота, Дубінчак ( Вівчаренко, 75 ), Андрієвський ( Коробенко, 75 ), Шепелев (, де Піна ( Беніто, 75 ), Шкурін ( Супряга, 46 ).