Вчора 2
Сьогодні 2
Завтра 20

Головний тренер АЕКа: «Дніпро-1» – дуже сильний суперник, ще нічого не визначено»

Кіпрський клуб здобув перемогу на виїзді в першому матчі
19 серпня 2022р. 10:25
Хосе Луїс Ольтра / Фото: ФК Дніпро-1

Головний тренер АЕК Ларнака Хосе Луїс Ольтра прокоментував перемогунад «Дніпром-1» (2:1) в плей-офф кваліфікації Ліги Європи. Його цитує прес-служба українського клубу.

«Сьогодні ми здобули позитивний результат, але нічого не визначено. Попереду матч-відповідь в Ларнаці і він буде дуже складним для нас. Я дуже задоволений першим таймом у виконанні нашої команди, ми грали дуже добре. У другому таймі ми повинні були весь час захищатися. «Дніпро-1» перехопив ініціативу, у них дуже хороші футболісти і саме це ми побачили в другому таймі, перш за все, їх майстерність в грі. Проте, я з оптимізмом дивлюся в майбутнє на другу гру. Сподіваюся, що атмосфера в Ларнаці буде дуже хороша, ми зможемо показати позитивний результат і зіграти так, як ми діяли сьогодні в першому таймі. З вертикальністю в атаці, з атакою в простір і з динамікою – все це саме те, що ми сьогодні добре робили. Сподіваюся, що саме таку модель гри ми покажемо і в Ларнаці.

Ми повинні розуміти, що «Дніпро-1» – це дуже сильний суперник з дуже сильними гравцями. Ми не прагнули що-небудь міняти в перерві гри. У перерві я сказав хлопцям, що у нас є прекрасна можливість виграти, забити ще, тому ми не повинні щось міняти в своїй грі. І ми не змінилися, але змінився «Дніпро-1». Вони почали вище пресингувати, стали грати більш агресивно, і ми не завжди могли з цим впоратися. Проте, відмінний результат і чекаємо другої гри, де за підтримки наших уболівальників будемо намагатися перемогти».