Гордон – про Поворознюка: «У мене достатньо фактів, щоб це жирне лайно сіло за ґрати»

Відомий журналіст продовжує шукати докази проти президента «Інгульца»
Гордон – про Поворознюка: «У мене достатньо фактів, щоб це жирне лайно сіло за ґрати»

Український журналіст Дмитро Гордон в шоу «В гостях у Гордона» заявив, що у нього є докази злочинної діяльності президента «Інгульця» Олександра Поворознюка.

Я можу сказати: «Поворознюк буде сидіти, показово». Якщо не змиється зараз. Будуть сидіти всі, хто його покривав. Злочинно при владі покривали цю гниду за гроші. Ну і покажемо суспільству, який свавілля відбувався в Кіровоградській області. Він і Лозинський – це районні князі, які шляхом бандитизму підпорядкували собі цілі райони, тримали людей в страху і вбивали їх. І всі про це знали. Лозинський же за що відсидів?

Щоб довго про цю свиню не говорити: я його зажену. Зажену так на очах всієї країни, що йому буде боляче так, що він буде верещати, козел, але він отримає по заслугах. Він буде жерти тюремну баланду. Я це обіцяю, я слів на вітер не кидаю. Якщо я так кажу, то у мене достатньо фактів і доказів, щоб це гівно жирне сіло за ґрати

Раніше Гордон обіцяв зробити журналістське розслідування щодо Поворознюка.

Петро Приходько
Рейтинг:
(Голосів: 12)

Коментарі 8

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.
3 лютого 2023р. 14:54
Печально когда такие личности как Поворознюк набирают популярности у людей.Человек без мата не может выразить свою мысль,а многих это восхищает,мол наш парень из народа.Пора искоренять из эфира таких маргиналов и без того хватает негатива.
2 лютого 2023р. 19:00
Війна в країні, а ви займаєтесь казна чим.
2 лютого 2023р. 18:25
Ну И Гордончик
2 лютого 2023р. 10:43
Який же це Гордон пошляк, це все можна було б в іншій формі передати.Він уже зарвався дуже.Він далеко не журналіст, молоді журналісти хай вчаться, як не етично себе презентувати, заробляючи негативний імідж.
2 лютого 2023р. 04:27
И это разве журналист, угрозы, оскорбления! Совсем совесть и приличие потерял!
2 лютого 2023р. 10:20
Не этично конечно, но .... Нужно показать обществу истинное лицо этого "героя" войны. Он же культурным феноменом стал, интервью, мемы, песни из каждой форточки. Стыдно должно быть такому обществу, если у него такие герои.
2 лютого 2023р. 11:46
Після війни цим можна займатися!
А зараз нам потрібна перемога!
2 лютого 2023р. 15:31
Никто после Войны никем и ничем не будет заниматься. Разве что США заставят.

X-Video: