Вчора 3
Сьогодні 1
Завтра 3

Григорчук: «Для такого кваліфікованого суперника такі помилки – це величезний шанс забити гол»

Чорноморець поступився Зорі з мінімальним рахунком
Головний тренер одеського Чорноморця Роман Григорчук відповів на запитання після матчу із луганською Зорею (0:1) у 24 турі УПЛ.

Щодо пропущеного голу. Там було введення м'яча від голкіпера, і ви потім дуже кричали на Гучека, бо він чи втратив м'яч, чи газон йому завадив. Чи спілкувалися вже із цього приводу? Бо пішла подача, забили м'яч.

Ми програли, тому зараз у нас не найкращий настрій, щоб я говорив або про Гучека, або про воротаря, або про когось іншого. Гол пропустила команда і ми цим дуже незадоволені, бо це з таких голів-подарунків для суперника.

У нас так сталося, на жаль, що ми майже подарували 2 м'ячі Олександрії, сьогодні це не в такій формі було трохи по-іншому, але все одно для такого кваліфікованого суперника такі помилки – це, звичайно, величезні шанси забити гол, і вони, як правило, не прощаються.

У 1-му таймі склалося відчуття, що команда мала проблеми з виходом з оборони. Чи були ви готові до такого пресингу від Зорі?

Я не сказав би, що якийсь там був страшенно потужний пресинг. Тут просто було питання, гадаю, десь більше в нас самих, бо ці втрати, які сталися, коли ми не вийшли з-під цього пресингу, вони сталися, коли не було якогось тиску, чисельної переваги у відборі. Це просто було 1 в 1, це були легкі втрати, ми не повинні були їх допустити.

Можу сказати, що це досить грубі помилки, коли футболіст грає 1 в 1 і так легко забирають м'яч. Це, в принципі, можна кваліфікувати як грубу помилку.

У 2-му таймі команда змінилася, додала швидкості. Чого не вистачило? Реалізації, мабуть?

Я думав, чому ми так погано на початку атаки грали у 1-му таймі. Думав: може, ми недостатньо у свіжому стані? Але в 2-му таймі я зрозумів, що не в цьому причина ніяк, тому що рух був іншим, набагато кращим. А чому ми не забили? Тут я нічого нового вам не скажу.

Не скажу, що ми мали 1000% якісь гольові моменти, але ми мали ситуації, коли футболісти могли забити гол. Це просто потрібно взяти та виконати. І в цьому якраз є майстерність, якої нам трохи не вистачає, бо в таких іграх навіть такий 2-й тайм, як був, але за такої гри ми повинні були забити гол.

Інакше якщо ми за такої гри не можемо забити гол – важко тоді розраховувати взагалі. Треба тоді думати, що вже треба чекати гол на якійсь контратаці чи щось таке. Але при тому, як гра складалася у 2-му таймі більшість часу, то в принципі гол там потрібно знаходити, – сказав Григорчук.