Вчора 0
Сьогодні 0

Григорчук знайшов, за що покритикувати Чорноморець після розгрому Олександрії

Одесити взяли 3 очки на виїзді

Головний тренер Чорноморця Роман Григорчук підбив підсумки матчу 8 туру УПЛ проти Олександрії (5:1).

«Сьогодні у нас було більше, ніж раніше, футбольних моментів в атаці, яких ми прагнемо досягти. Однак поруч з тим ми допустили багато незначних помилок на початку атак. Це маленький мінус для нас. Втім перемога на виїзді, така кількість голів - тут більше позитиву.

У другому таймі ми не хотіли віддавати Олександрії ініціативу. Хотіли продовжувати грати ще краще, ніж в першому таймі. Я розумію, що мені легше говорити, ніж це зробити. Однак у футболістів на підсвідомості є таке. Однак ми в перерві говорили, ні в якому разі не думати про рахунок і від цього відштовхуватися.

Суперник теж намагався додати, більше нас пресингувати. Ми в цей момент брали неправильні рішення, помилялися, тому, можливо через це суперник був певний час гостріше і більше був з м'ячем», - сказав Григорчук після матчу.