Вчора 19
Сьогодні 14

Гвардіола: « Ми повинні виграти чемпіонат і отримати 2-3 тижні на підготовку до фіналу »

Наставник вважає, що зірки допомогли йому пройти у фінал
Хосеп Гвардіола / Фото: PA Sport

Головний тренер « Манчестер Сіті » хосеп Гвардіола прокоментував перемогу у матчі півфіналу Ліги чемпіонів з ПСЖ (2: 0). Слова наставника призводить BBC.

« Ця перемога важлива всім нам і всьому клубу. Я неймовірно гордий, але мої перші думки були про гравців, які не вийшли сьогодні на поле. Всі вони заслуговували зіграти, кожен вніс свій внесок, і прийшов час насолодитися успіхом. Ми повинні виграти чемпіонат і отримати 2-3 тижні на підготовку до фіналу.

У ПСЖ було багато гравців в середині поля, через що нам доводилося важко після пресингу в першій половині матчу. Після перерви ми змінили свою гру, стали краще підбирати м'яч і діяли набагато краще. 4: 1 за два матчі проти команди, яка вибила « Барселону » і « Баварію », багато для нас означає.

Вони щороку виграють свій чемпіонат, вони створені для перемоги і билися до кінця. Це сильна команда, але ми боролися всім колективом і вийшли у фінал. Люди думають, що потрапити в фінал легко. Вихід туди надав сенс всієї виконаної нами роботи протягом останніх 4-5 років.

Щодня ці хлопці працювали на постійному рівні, і це вражає. Можна вилетіти через дрібниці. « Манчестер Юнайтед » виграв Лігу чемпіонів тому, що Джон Террі послизнувся, а також переміг на останніх хвилинах « Баварію ». « Реал » виграв у фіналі у « Атлетіко » завдяки голу на 93-й хвилині. У цьому турнірі дуже складно перемогти, і зірки на небі безумовно мають до цього якесь відношення ».

Нагадаємо, українець Олександр Зінченко став одним з кращих гравців в матчі з ПСЖ.