Завтра 14

Гвардіола: « Сіті » рідко грає в півфіналі ЛЧ. Хочу, щоб ми були собою »

Тренер « городян » відзначив брак досвіду на пізніх стадіях турніру
Хосеп Гвардіола / Фото - Twitter

Головний тренер « Манчестер Сіті » хосеп Гвардіола прокоментував вольову перемогу в першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів проти ПСЖ ( 2: 1 ). Слова іспанського фахівця передає прес-служба UEFA з посиланням на BT Sport.

Ми дуже добре почали матч. Потім пропустили і відчували тиск. Другий тайм був чудовим у всіх відносинах. Ми забили два м'ячі в гостях, що дуже важливо, але через шість днів доведеться ще попітніти.

За рахунку 0: 1 ми недостатньо добре грали з м'ячем. « Сіті » нечасто грає на цій стадії в Лізі чемпіонів. Хочу, щоб у матчі-відповіді ми просто були собою. Ми непогано справляємося і не можемо грати по-іншому.

Часом потрібен час, щоб розкріпачитися і стати собою. У другому таймі ми стали грати по-іншому в плані тиску на суперника. Це нелегко проти таких гравців, як Неймар, Мбаппе і Ді Марія. Я дуже задоволений, як ми сьогодні зігралі.

також думками з приводу матчу поділився наставник парижан Маурісіо Почеттіно.