Вчора 9
Сьогодні 1
Завтра 16

Ігнатенко – про перемогу над Вірменією: «Грали для своєї країни, щоб реабілітуватися за поразку в минулому матчі»

Півзахисник забив один з голів
25 вересня 2022р. 17:43

Півзахисник збірної України Данило Ігнатенко поділився емоціями від перемоги над Вірменією (5:0) в Лізі націй.

«Дуже радий, що вийшов на поле в стартовому складі. Для мене дуже важлива довіра партнерів по команді і тренера. Вважаю, що всі хлопці, які вийшли в стартовому складі не підвели, дали відпочити тим, хто грав з Шотландією.

Дуже хороший матч, грали для своєї країни, щоб реабілітуватися за поразку в минулому матчі.

Так, у Вірменії були моменти, перший тайм був 50 на 50, в перерві нам вказали на наші помилки, після чого ми вийшли на другий тайм і все виправили.

Мій гол? Так, потрапив в кут, між гравцями, дуже радий, що так вийшло. Це мій перший м'яч. Дуже гордий грати за свою національну збірну, за свою країну, зараз у нас дуже важка ситуація. Я забиваю дуже рідко, але такі моменти не забуваються. Дуже багато повідомлень від сім'ї, від друзів, від тих людей, яких я навіть не знаю. Я читаю, дуже приємно.

Я дуже мотивований, хочу залишитися, закріпитися в цьому складі, тому буду робити все для цього. І сьогодні робив все, щоб залишитися в збірній.

У нас дуже хороший колектив, все добре ставляться один до одного, старші партнери допомагають молодим гравцям, підказують. У нас дуже хороша атмосфера в команді.

Дуже серйозно будемо налаштовуватися на гру з Шотландією, дуже принципова гра, хочемо реабілітуватися за прикру поразку, будемо робити все від нас залежне. І думаю, що у нас все вийде».

27 вересня Україна зіграє з Шотландією в останньому турі Ліги націй.