Розгорнути Згорнути

Індзагі: «Перемога над «Наполі» додасть «Інтеру» величезний заряд впевненості»

Джеко приніс три очки команді
05 січня 2023р. 12:08

Головний тренер «Інтера» Сімоне Індзагі прокоментував Football Italia перемогу над «Наполі» (1:0).

«Джеко грає дуже добре, ми працюємо з ним разом в «Інтере» півтора року. У нього є техніка, міць і багато інших якостей.

Перемога над «Наполі», який був єдиним без поразок в європейських топ-лігах, однозначно додасть нам величезний заряд впевненості. Я дуже пишаюся хлопцями, тому що вони допомагали один одному на поле. На них було приємно дивитися, вони показали відмінну гру для уболівальників.

Ближче до кінця першого тайму ми стали оборонятися глибше і дозволяли «Наполі» більше володіти м'ячем. При цьому до перерви ми могли забити три голи. А так, ми зберігали організованість і концентрацію все 95 хвилин».