Вчора 2
Сьогодні 2

«Інтер» завдяки дублю Мартінеса обіграв «Фіорентину» та знову став володарем Кубка Італії

Міланський клуб виграв свій перший фінал в сезоні
25 травня 2023р. 07:41
«Фіорентина» – «Інтер» / Фото - Facebook
Відбувся матч фіналу Кубка Італії, в якому «Фіорентина» зустрічалася з «Інтером». Зустріч проходила на стадіоні «Олімпіко» в Римі і закінчилася перемогою міланського клубу з рахунком 2:1.

Швидкий гол форварда «фіалок» Ніколаса Гонсалеса (3-тя хвилина) не збентежив підопічних Сімоне Індзагі. Ще до свистка на перерву Лаутаро Мартінес оформив дубль. На 29-й хвилині аргентинцю асистував Марсело Брозовіч, а на 37-й зручний простріл виконав Ніколо Барелла. У другому таймі гравці «Інтера» захистили здобуту перевагу.

Фінал. Кубок Італії

«Фіорентина» – «Інтер» 1:2

Голи: Гонсалес, 3 – Мартінес, 29, 37

«Фіорентина»: Терраччано, Додо (Терзіч, 82), Мартінес (Раньєрі, 70), Міленкович, Бірагі, Бонавентура, Амрабат (Йовіч, 70), Іконе (Соттіль, 60), Кастровіллі (Мандрагора, 60), Гонсалес, Артур.

«Інтер»: Ханданович, Думфріс, Дарміан, Ачербі, Бастоні (де Врей, 58), Дімарко (Гозенс, 68), Брозовіч, Чалханоглу (Гальярдіні, 83), Барелла, Джеко (Лукаку, 58), Мартінес (Корреа, 83).

Попередження: Бастоні, Мартінес, Гонсалес

«Інтер» виграв Кубок Італії другий рік поспіль. У фіналі минулого розіграшу «нерадзуррі» були сильнішими за «Ювентус» (4:2, д.в.).