Ісмаїлі: «Україна – чудова країна, війна на її території – абсурдна»

Екс-захисник «Шахтаря» згадав свій період у воюючій за незалежність державі
30 листопада 2022р. 16:54
Ісмаїлі: «Україна – чудова країна, війна на її території – абсурдна»
Ісмаїлі / Фото: ФК Лілль

Захисник «Ліллю» Ісмаїлі, що виступав раніше за «Шахтар», поділився думкою про Україну. Слова бразильця передає прес-служба французького клубу.

Україна - чудова країна. Десять років, які я провів там, були чудовими. До життя в Україні я не уявляв, що буде так добре, але Україна - чудова країна, населена фантастичними людьми. Крім мого футбольного життя, маю ще багато друзів в Україні.

Усі мої діти були зачаті в Україні. Вони народилися у Бразилії, але зроблені в Україні. Тому маю казкові спогади про цю країну. Я сподіваюся, що вона скоро зможе вийти з цієї ситуації, щоб я міг знову відвідати її та добре провести час.

Ці дев'ять із половиною років були дуже щасливим часом у моєму житті. Деякі моменти, звісно, ​​були не настільки оптимістичні. Спочатку була ситуація у Донецьку, потім війна в Україні. Але якщо говорити про футбол, я був дуже щасливий у «Шахтарі». Я виграв там багато титулів та закріпив там свою кар'єру. Мене викликали до збірної Бразилії, коли я був там.

У мене багато гарних спогадів про клуб. Матчі Ліги чемпіонів, титульні матчі… Я пам'ятатиму їх все життя. Важко виділити якийсь конкретний момент... Можливо, якісь голи у Лізі чемпіонів. Я добре провів час у «Шахтарі». Я також сподіваюся отримати багато цікавого досвіду тут, у «Ліллі».

Зараз ситуація складна. Уявіть, що вашу країну захоплено сусідньою країною, яка хоче анексувати вашу територію. Це абсолютно абсурдна війна. Я в контакті з людьми. Тут, у Франції, зараз мешкають дві людини, які працювали зі мною в Україні. Я допомагаю їм та їхнім близьким. Вони розповідають нам, що відбувається там щодня. Це дуже сумно. Важко зрозуміти, через що наразі проходять українці. Є багато страждань. Але я досі спілкуюся з деякими людьми із «Шахтаря» і сподіваюся, що скоро все налагодиться.

Нагадаємо, Ісмаїлі перебрався з «Шахтаря» до «Ліллю» влітку 2022 року.

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: