Зараз 3
Вчора 18
Сьогодні 14
Завтра 3

Іспанія не втримала перемогу над Швейцарією в основний час, але дотиснула її в екстра-таймі

Суперником іспанців в 1/2 молодіжного Євро-2023 може стати збірна України

Чемпіонат Європи U-21. Чвертьфінал:

Іспанія – Швейцарія 2:1 д. ч.

Голи: С. Гомес, 68, Міранда, 103 – Амдуні, 90+1

Іспанія: Арнау Тенас, В. Гомес (Вейга, 100), Паредес, Пачеко, Міранда, Бланко (Арнау, 100), Баена (Бернабе, 77), Родрі (Барренечеа, 87), Сансет (Орос, 77), С. Гомес (Хіла, 120), Руїс

Запасні: Агірресабала, Роман, Гільямон, Рікельме, Барренечеа, Арнау Мартінес, Хіла, Вейга, Орос, Санчес, Камельйо, Бернабе

Швейцарія: Саїпі, Блум, Стергіу, Аменда, Вуіоз, Яшарі (Барес, 73), Рідер (Зом, 57), Маль (Стоїлкович, 73), Імері (Ді Джусто, 85), Ндоє (Фонмосс, 85), Амдуні

Запасні: Амметер, Келлер, Бурх, Зом, Стоїлкович, Фонмосс, Ді Джусто, Барес, Мюллер, Кроніг, Краснічі, Омерагіч

Попереджені: В. Гомес, Арнау, Бернабе – Імері, Барес

Нагадаємо, що першим півфіналістом молодіжного Євро-2023 стала збірна Ізраїлю, яка виграла серію післяматчевих пенальті у Грузії.

У неділю 2 липня відбудуться ще два чвертьфінали: збірна України зіграє з Францією – цей матч почнеться о 22:00 за київським часом, а Англія зустрінеться з Португалією – початок о 19:00.