Сьогодні 3
Завтра 3

Іващенко: «Футболісти не виконали установку. Будемо розбиратися»

Головний тренер «Оболоні» прокоментував поразку
Наставник київської «Оболоні» Валерій Іващенко висловився про ураженні своїх підопічних з рахунком 0: 2 одеському «Чорноморця» в 3 туру Української Прем'єр-лізі.

«Пропускати на початку гри важко, але ми хлопців попереджали, що в Прем'єр-лізі потрібно грати до кінця. Але те, що ми планували в першому таймі, не зіграло, ту установку, яку давав тренерський штаб, футболісти не виконали. Будемо розбиратися, чому.

Хочу подякувати за другий тайм, створили кілька моментів. Футбол не прощає таких помилок, потрібно забивати. Хоча і в першому таймі був момент, але реалізація потрібна. Але те, що планували в першому таймі, – хлопці не виконали установку. У другому – так, хлопці додали активності, створили моменти, заробили і червоні картки супернику, але треба забивати», — сказав Іващенко.

«Оболонь» після трьох матчів в УПЛ має лише одне очко в активі.