Сьогодні 10

Іващенко розкритикував підопічного після розгрому від Шахтаря

Тренер Оболоні заявив, що лідер «пивоварів» підвів команду
Валерій Іващенко / Фото - ФК Шахтар

Головний тренер Оболоні Валерій Іващенко поділився в ефірі УПЛ ТБ думкою щодо поразки у матчі 22-го туру УПЛ проти Шахтеря (0:3) та вилучення лідера команди Сергія Суханова.

Я хлопцям казав, наш ворог – це ми самі. Якщо не будемо в простих моментах помилятися, то суперник нічого не зробить.

Ну, бачите, в першому таймі ми самі собі привезли моменти, хоча добре починали, декілька моментів мали. А це футбол. Десь досвід, десь клас футболіста має бути, там не забили, а собі привезли пару моментів. Плюс вилучення. Хлопцям дякую за другий тайм, що витримали, старалися відігратися, молодці за другий тайм.

Суханов емоціональний хлопець, але в першу чергу треба думати про команду, а не просто захотілося десь там емоції...

Емоції треба показувати попереду, забивати голи, своїми діями на користь команді. А це не красить футбол. Цей фол просто підвів команду.

Раніше думкою щодо гри поділився наставник Шахтаря Маріно Пушич.