Завтра 20

Калітвінцев: « Віднеслися до « Зарі » з надто великою повагою »

Тренер « Олімпіка » – про причини 9-го поразки в 10 останніх матчах
Юрій Калітвінцев / Фото - ФК Олімпік

Головний тренер « Олімпіка » Юрій Калітвінцев поділився думками після матчу 23-го туру української Прем'єр-ліги проти « Зарі » ( 1: 2 ). Це вже дев'ята поразка команди в десяти останніх іграх. Слова фахівця передає прес-служба донецького клубу.

Первий тайм нам не вдався. З надто великою повагою поставилися до « Зарі ». Дуже повільно здійснювали перехід з оборони в атаку, суперник встигав нас накривати.

Позначилася наша хвороба – пропущені голи на початку матчу. Починати гру при « -1 » – руйнується і стратегія, і в принципі, план на матч, що і сталося сьогодні.

У перерві ми внесли корективи, стали краще грати вперед. Я маю на увазі не просто передачі вперед, а саме правильне мислення футболістів при грі на атаку, ми швидко виходили з оборони, змогли розгорнути суперника особою до його воріт, і у нас стали з'являтися непогані підходи.

Однак цього нам не вистачило для того, щоб досягти бажаного. У професійному спорті важливий результат – ми його не добилися. Говорити про якість гри, напевно, не варто, найкращий її показник – рахунок на табло.

Раніше наставник « Зарі » Віктор Скрипник прокоментував гол Шахаба, забитий його колишній команді.