Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Капітан Металіста 1925 вважає, що у вильоті з УПЛ винні Носов і Скрипник

Проте Габелок не скасовує вини самих футболістів
Капітан Металіста 1925 вважає, що у вильоті з УПЛ винні Носов і Скрипник
Артем Габелок / Фото - Металіст 1925

Капітан Металіста 1925 Артем Габелок після матчу останнього туру УПЛ проти Вереса (1:2) висловився щодо вильоту до Першої ліги.

– Уся друга частина у нас якась така… загалом не вийшла. Сьогодні так, ви правильно сказали, перший тайм, я теж вважаю, провалили. Не знаю, з чим це пов’язано.

Можливо, з тим, що ми постійно змінюємося, у нас нові гравці грають. Вибув у нас Імереков, молодого поставили. Десь якісь зміни, вони впливають на гру. Я вважаю, що ми загалом заслуговуємо на те, де ми зараз перебуваємо.

– З чим пов’язуєте провал у другій частині сезону? Можливо, десь команда не сприйняла вимоги, які Віктор Скрипник намагався поставити?

– Мені здається, тут усе разом. Я вважаю, що і футболісти винні, і тренери, і керівники. Тому нам треба всім проаналізувати, зробити висновки і рухатися далі. Але я вважаю, що ми заслужили на це, де ми зараз перебуваємо. Якщо ми всі проаналізуємо, зробимо висновки – в цього клубу є майбутнє, і все буде добре.

– Чи є діалог з керівництвом? Чи кажуть вам, що буде далі, в наступному сезоні?

– Поки немає ніякої ясності. Завтра будемо збиратися, керівники щось нам озвучать. Але вони на сьогоднішній день самі не знають, що буде з командою. Подивимося. Можливо, завтра нам щось скажуть, можливо, дадуть трішки паузу і вже потім якось будуть виходити на зв'язок.

Раніше головний тренер Металіста 1925 Віктор Скрипник заявив, що виліт команди з УПЛ – заслужений.

Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця