Вчора 21
Сьогодні 15

Караваєв: « Були фізично готові і розібрали суперника, знали, як грати. Прикро втрачати перемогу »

Захисник – про гру з фінами
29 березня 2021р. 10:10

Захисник збірної України Олександр Караваєв залишився розчарований результатом гри з Фінляндією ( 1: 1 ) у відборі на ЧС-2022. Слова гравця призводить « Великий футбол ».

« Були фізично готові і розібрали суперника, знали, як грати. Повністю контролювали матч, але за кілька хвилин до пропущеного голи втратили нитку гри, плюс фіни почали тиснути на нас. Вийшов сумбур і пару неприємних моментів. Упустили перемогу.

Ми професіонали, підлаштуємося під будь-яку схему гри. Сьогодні ми терпіли і чекали свій момент, ззаду грали строго від оборони. Суперник особливо нічого не створював, а ми поступово почали створювати тиск. Вийшов гол. Треба було продовжувати грати в свій футбол.

Після матчу Шевченка нас підтримав. Він сказав, що сильно кричить, оскільки хоче, щоб почув кожен. Він не хоче, щоб ми повторювали помилки, а дотримувалися плану на гру і виконували тренерську установку. У перерві вони вказали нам на помилки і сказали, що Фінляндія трохи підсіла і почала сідає назад. Через це у нас було більше контролю м'яча. Почали з'являтися моменти. Потрібно було більше додати в русі в атаці, щоб забити гол.

Прикро втрачати перемогу. Нам треба буде ще більше працювати і намагатися вигравати матчі, щоб набирати максимум очок ».

Андрій Шевченко також залишився розчарований останніми хвилинами матчу.