Вчора 2
Сьогодні 19
Завтра 14

Караваєв: «Може, психологія у нас така, вмикатися після пропущеного голу»

Захисник збірної України пояснив, чому команда не мала моментів з Боснією до рахунку 0:1
Олександр Караваєв / Фото - УАФ

Захисник збірної України Олександр Караваєв спробував знайти причину того, що команда майже не мала моментів до 85-ї хвилини у півфіналі плей-оф за вихід на Євро-2024 з Боснією та Герцеговиною (2:1).

Як зазвичай, і коли дивишся наші ігри в чемпіонаті України… Буває так, що 1-й тайм ти якось чи розгойдуєшся, чи ще щось. І потім після пропущеного голу ти вже починаєш вмикатися. Може, психологія в нас така.

Наприклад, пропущений м'яч б’є по твоїй психології, це як холодний душ. Ти приводиш себе до тями, ти розумієш: «Ага, треба робити так, як ми домовлялися». І ти починаєш робити так, як домовлялися, починаєш ще більше нагнітати, і в тебе з'являються моменти, потім забиті голи.

Ти виграєш матч і потім після матчу сидиш, кажеш: «Блін, а що ж так, чому так не можна було грати з першої секунди?»

А за вирішальною грою відбору на Євро-2024 можна буде стежити вже 26 березня на нашому сайті. Онлайн-трансляція матчу Україна – Ісландія. Початок – о 21:45.