Зараз 1
Вчора 3
Сьогодні 1
Завтра 3

Кейн – про нічиєї з « Ньюкаслом »: « Ми були трохи недбалі. Ми не ризикнули і нас за це покарали »

Форвард « шпор » відзначився дублем в матчі
Харрі Кейн / Фото: twitter.com/spursofficial

Нападаючий « Тоттенхем Хотспур » Харрі Кейн дав коментар BBC про результат матчу 30-го туру АПЛ з « Ньюкасл Юнайтед »:

Всякий раз, коли ми виходимо вперед, ми втрачаємо перевагу в останні 5-10 хвилин матчу, це завжди важко прийняти. Подібне було вже багато разів в цьому сезоні Я відчуваю, що в другому таймі ми могли б зіграти краще. Ми були трохи недбалі. Ми не ризикнули і були за це покарані.

Думаю, у нас були хороші шанси збільшити перевагу в рахунку. Останній удар, останній пас або останній штрих не опинилися досить успішними. Нам потрібно грати краще. Нам потрібно відійти від цього результату і на наступному тижні знову повернутися в боротьбу.

Пропущений гол трохи розбудив нас, якщо чесно. Ми дуже добре зреагували і забили два швидких голи, а потім добре закінчили першу половину матчу. У другому таймі ми не змогли продовжити в тому ж дусі і дозволили « Ньюкаслу » повернутися в гру. Завжди важко переключитися і за чотири-п'ять хвилин до кінця забити вирішальний гол.

Нагадаємо, що Кейн став 8-м серед кращих бомбардирів АПЛ.