Розгорнути Згорнути

Хавбек «Дніпра-1»: «Можливо, Нельсон ще не знає, наскільки хороша ліва нога Циганкова»

Вінгер «Динамо» забив обводить ударом з-під португальця
Данило Ігнатенко / Фото - СК Дніпро-1

Півзахисник «Дніпра-1» Данило Ігнатенко висловився щодо поразки в матчі 12-го туру української Прем'єр-диги проти «Динамо» (0: 2). Слова хавбека передає прес-служба клубу.

В першому таймі ми діяли добре, контролювали гру. Навіть в протистоянні з таким суперником ми абсолютно його не боялися і відібрали у нього м'яч. Було два хороших моменту - у Ярмолюка, і коли м'яч трохи не дійшов до Довбіка.

Особливо зазначу момент у Єгора, адже якби він потрапив у ворота то відсотків на 80 це був би гол. Ну а швидкий гол у другому таймі зламав нам гру, хоча і після пропущеного м'яча ми зібралися і грали добре, і тільки другий гол вже, думаю, закрив сьогоднішній матч.

Заміни, звичайно, допомогли супернику, адже вийшли в середину поля Сидорчук і Шапаренко, які додали супернику в русі і в контролі м'яча. Ну а по голу Циганкова ... У нього хороша ліва нога, і, можливо, Нельсон поки цього ще не знає, адже там все ж треба було гнати суперника в праву сторону, щоб йому залишалося тільки прострілювати. Але в цілому Циганков прекрасно виконав свій удар - він молодець.

У першому таймі набагато легше було грати. Після перерви суперник став більше тиснути і нагнітати, адже киянам не можна втрачати очки. Нічого страшного, для нас головне не втрачати свої окуляри з конкурентами і командами, нижче нас в турнірній таблиці.

У «Динамо» свої завдання, у нас - свої, і з цієї поразки ніхто трагедії не робить. Головне не опускати голову і працювати далі, і я переконаний, що нам все вдасться. Наближаємося чи до лідерів? Поступово так і є. Ми зараз прагнемо потрапити в єврокубки. Виконаємо цю задачу, і тоді будемо ставити перед собою більш серйозні целі.

Раніше гравець флангу «Дніпра-1» Валерій Лучкевич розповів про те, що команда не влаштовувала «Сталінград» з «Динамо».