Завтра 3

Хавбек « Маріуполя »: « Далі у нас все матчі на виживання »

В'ячеслав Танковскій підвів підсумки зустрічі з « Рухом »
В'ячеслав Танковскій / фото - ТК Футбол

Хавбек « Маріуполя » В'ячеслав Танковскій в інтерв'ю прес-службі клубу підвів підсумки матчу з « Рухом » (0: 3), а також поділився очікуваннями від майбутніх матчі з « Динамо » і « Львовом ».

Що сталося з « Маріуполем »? Який момент в матчі став ключовим?

Думаю, це момент з пенальті. З цього все почалося. До цього моменту нам гра давалася. Перший тайм був приблизно рівний. Але в другому таймі ми почали перегравати суперника, створювати моменти. Але пропустили контратаку – пенальті, червона картка. Стало важко грати.

Важко грати через пенальті або через те, що стало на одного гравця менше?

Важко грати в меншості. Гарне поле, швидке через дощ, але пресингувати суперника, маючи на одного гравця менше, складно.

У першому таймі « Маріуполь » завдав тільки один удар в створ. І той після подачі кутового. З чим це пов'язано?

Мало просили передач за спини захисникам. У перерві тренери внесли корективи в нашу гру і у нас з'явилися моменти.

З чим пов'язана обережна гра в першому таймі?

Ми виходили грати в свій футбол. Вважаю, що з м'ячем ми граємо добре. А коли без м'яча – нам треба включати характер, допомагати один одному, боротися. Нам цього не вистачає. Коли ми граємо з м'ячем, нас все хвалять. Але футбол – це не тільки гра з м'ячем. Потрібні також самовіддача і характер. Ми не були слабкіше « Руха » або інших команд. Просто нам не завжди вистачає бійцівських якостей.

Ситуація в турнірній таблиці для « Маріуполя » критична?

Ми повинні виходити на поле і забивати свої моменти. Ми не гірше інших команд. Треба бути мужиками – вийти на « Львів » і зробити свою справу.