15:30
Телемагазин
15:35
Спідвей. Гран-прі. Етап 6. Кардіфф

Хавбек « Шахтаря »: « Гра в центрі оборони – абсолютно новий досвід для мене »

Бондаренко провів спаринг з « Тюркгюджю » на незнайомій для себе позиції
Хавбек « Шахтаря »: « Гра в центрі оборони – абсолютно новий досвід для мене »
Артем Бондаренко / Фото - ФК Шахтар

Хавбек « Шахтаря » артем Бондаренко розповів про контрольному матчі проти « Тюркгюджю » ( 2: 1 ). У даній грі футболіст зіграв на позиції центрального захисника.

Во-перше, ми раді, що вдалося перемогти, адже хочеться вигравати незалежно від того, офіційні матчі або спаринги. Намагався виконувати всі вимоги, але себе оцінювати не беруся, так як для цього є тренерський штаб.

Що стосується нової для мене позиції, то сучасний футбол вимагає універсальних виконавців. По-справжньому інтелектуальні гравці повинні вміти діяти на всіх позиціях. Це для мене абсолютно новий досвід. Намагався виконувати всі вимоги тренерського штабу.

Комфортніше взаємодіяти з Мампассі або Марлоном? Вони так схожі, що можна було навіть не помітити різниці. Було комфортно і з Марлоном, і з Марком. Ніяких проблем.

У другому таймі команда суперника почала більше пресингувати і розкриватися, від цього і пішло пожвавлення. Тренер просить нас розігрувати комбінації в короткий пас. Всі хлопці намагаються слідувати цим вимогам і не подавати безглуздо м'яч в штрафну.

Втома накопичується, адже збори давно переступили екватор. Але перед спарингами у нас був вихідний, ми змогли відновитися, так що все хорошо.

Раніше глава скаутської служби « Шахтаря » Жозе Боту не виключив нові трансфери від « гірників ».
Джерело: shakhtar.com Сергій Стаднюк
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: