Сьогодні 20

Хавбек «Шахтаря» присвятив свій гол травмованому партнеру по команді

Бондаренко прокоментував перше взяття воріт суперника за Йовічевіча
Артем Бондаренко / Фото - ФК Шахтар

Півзахисник «Шахтаря» Артем Бондаренко присвятив свій гол у матчі другого туру УПЛ з «Кривбасом» (1:0) травмованому захиснику Віктору Корнієнку. Слова хавбека передає прес-служба клубу.

Дуже важка гра, нам треба було перемогти. Свято у нашого клубу, у Донецка — День шахтаря. Та й нічия в минулому турі на нас трошки тиснула. Скинув тягар з плеч, після нереалізованих моментів відчував відповідальність на собі через те, що не зміг забити. У цьому забитому м'ячі — всі мої емоції.

Не хотілося б оцінювати перший або другий тайм. У футбол грають 90 хвилин, і слід до цього підходити цілісніше. Уважаю, що гра нам удалася. Не реалізували багато моментів, однак маємо над чим працювати. Йовічевіч привітав нас із перемогою та сказав, що всі перемоги є важливими, не існує неважливих. Повторюся: ми всі раді перемогти, адже це було дуже важливо для нас.

Сьогодні цей гол хотів би присвятити Віті Корнієнку, тому що поки не знаю, що в нього за травма, але крик звучав моторошно. Наша команда з ним і бажає йому швидкого відновлення. Всі наші думки з ним.

Раніше головний тренер «Шахтаря» Ігор Йовічевіч спрогнозував муки своїх підопічних до перших голів у матчах.