Вчора 9
Сьогодні 1
Завтра 16
Розгорнути Згорнути

Голанд після заміни приніс «Сіті» перемогу в меншості. «Брайтон» знову взяв три очки за Де Дзербі

Результати матчів АПЛ
Фото - Манчестер Сіті

Завершився ряд матчів у 15-м турі англійської Прем'єр-ліги.

У другому таймі матчу «Манчестер Сіті» – «Фулгем» на заміну вийшов Голанд. «Городяни» на той момент були у меншості та грали 1:1. Однак норвежець спочатку забив із офсайду, а на п'ятій компенсованій хвилині абсолютно легально реалізував пенальті.

«Брайтон» почав серію перемог за Роберто Де Дзербі. «Лідс» переміг у грі проти «Борнмута» з 7 голами. А півзахисник «Брентфорда» Єгор Ярмолюк потрапив до заявки своєї команди. Щоправда, українцеві не судилося вийти на поле.

«Манчестер Сіті» набрав 32 очка і на один пункт обійшов «Арсенал». Але у «канонірів» є матч у запасі.

АПЛ, 15 тур

«Манчестер Сіті» – «Фулгем» 2:1

Голи: Альварес, 17, Голанд, 90+5 (пен.) – Перейра, 28 (пен.)

«Манчестер Сіті»: Едерсон, Стоунз, Аке, Аканджі, Жоау Канселу, Гюндоган (Рубен Діаш, 90), де Брюйне, Родрі, Гриліш (Фоден, 64), Бернарду Сілва, Альварес (Голанд, 64).

«Фулгем»: Лено, Тете, Рім, Діоп, Робінсон, Рід, Вілсон (Джеймс, 76), Перейра (Гарріс, 88), Пальїнья, Вілліан (Мбабу, 80), Вінісіус (Керні, 76).

Попередження: Бернарду Сілва, Голанд – Перейра, Рід, Тете, Робінсон

Вилучення: Жоау Канселу

«Вулвергемптон» – «Брайтон» 2:3

Голи: Гедеш, 12, Рубен Невеш, 35 (пен.) – Лаллана, 10, Мітома, 44, Гросс, 83

Вилучення: Нелсон Семеду

«Лідс» – «Борнмут» 4:3

Голи: Родріго, 3 (пен.), Грінвуд, 60, Купер, 68, Саммервілл, 84 – Таверньє, 7, Біллінг, 19, Соланке, 48

«Ноттінгем Форест» – «Брентфорд» 2:2

Голи: Гіббс-Вайт, 20, Занка, 90+6 (автогол) – Мбемо, 45+3 (пен.), Вісса, 75