Кількість гравців бронзового призера чемпіонату України скоротилася до критичного мінімуму
![<i>Фото - ПФК Звягель< Кількість гравців бронзового призера чемпіонату України скоротилася до критичного мінімуму](/upload/iblock/069/0697bda403dfa9d7dabb9b4929a5c721.jpg.webp)
Головний тренер Звягеля Юрій Вірт розповів про кадрові проблеми у команді перед стартом сезону.
Зміни суттєві. Нема половини складу. Повернулися до Полісся орендовані Томандзото, Венделл, Аніагбосо, Жаржу, у Металіст 1925 – Коваленко. Не стали продовжувати угоду з Джорджем Льюісом. Через причини зі здоров'ям пішов від нас Ващишин. Перейшли до житомирського клубу Панчишин і Гаврилюк, у Буковину – Морговський.Чередниченку, Андрущенку та Оринчаку не підійшли запропоновані клубом нові умови контрактів – вони вирішили продовжити кар'єру в інших колективах. Тож на даний час у моєму розпорядженні залишились 3 воротаря та 13 польових гравців. Селекції – максимальна увага.
Плануємо новачків, 6-7 – точно. Важлива якість, а не кількість. Щоб зробити «Звягель» конкурентною командою, з привабливою грою. Яка врешті буде битися за результат у кожному без виключення матчі. І хоча глобальних завдань керівництво не ставить, не стану приховувати – хочемо бути в турнірній таблиці якомога вище. Ніхто стримувати хлопців не буде. Настрій – максимальний.
Раніше Полісся оголосило про повернення нападника Дениса Ндукве до Звягеля, але через тиждень він опинився у Ворсклі.
Коментарі 0