Завтра 3

Клопп: « Ми просто грали в футбол недостатньо добре, щоб створити « Реалу » проблеми »

Тренер розчарований грою командою
Юрген Клопп / Фото: LFC

Головний тренер « Ліверпуля » Юрген Клопп залишився розчарованим грою команди в матчі з « Реалом » ( 3: 1 ). Слова тренера призводить BBC.

« Якщо хочеш грати в півфіналі, це право потрібно заробити. Сьогодні ми цього не зробили, особливо в першому таймі. Єдиний позитивний момент, який можна виділити, не рахуючи голи, – сьогоднішня гра – це тільки перша половина протистояння.

Ми просто грали в футбол недостатньо добре, щоб створити « Реалу » проблеми. Ми сильно полегшили їм становище. Помилки можуть траплятися. Ми не заслуговували більшого, але один гол і гра в другому таймі – нормально. Це наш рятувальний круг. Заміна Набі Кейта в першому таймі? У цьому немає якоїсь важливої історії. Мені не сподобалася гра. Він був не єдиним. Заміна була тактичною. Я б зробив ще кілька перестановок в той момент.

У другому таймі нам особливо була потрібна інтенсивність при грі з м'ячем. Не можна оборонятися проти швидкостей « Реала », коли віддаєш їм м'яч в невідповідні моменти.

Якщо ти втрачаєш м'яч у відповідний момент, це нормально. Ми втрачали м'яч в найпростіших ситуаціях, швидкісні гравці високого класу тікали один в один. Нам потрібно бути краще у володінні м'ячем ».