Сьогодні 1
Завтра 6

Клопп: «Я розчарований і злий на «Ліверпуль»

Тренер – про поразку «Вулверхемптону»

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував BBC поразки від «Вулверхемптона» (0:3) в матчі 22 туру АПЛ.

«Очевидно, що початок був жахливим. Пропустили два голи, чого не можна допускати. Але це сталося, і ми програвали 0:2 за нашою власної вини. Ми повинні були краще захищатися. Наша команда була пасивною в цей відрізок. Я не можу пояснити. Цьому немає виправдання.

Після 0:2 нам вдалося отримати деякі контроль над ситуацією. Потім протягом приблизно 45 хвилин ми добре грали, але не забили. На цьому все і закінчилося.

Справа в концентрації в перші 15 хвилин. Знову ж таки, я не можу пояснити. Але такі 15 хвилин не можна допускати. Потрібно міняти це. Перші 15 хвилин я не можу пояснити, вибачте.

У підсумку ми програли 0: 3, гол у другому таймі був, можливо, першим епізодом, коли вони перетнули середню півзахисту. Але це справедливо, тому що коли ти так починаєш, то не заслуговуєш нічого в грі АПЛ.

На даний момент я такий розчарований і злий через перші 15 хвилин, що не можу підібрати слів. Після 15 хвилин у нас з'явилися моменти, які ми повинні були реалізовувати. Могло бути 1: 2, і це б все змінило, я впевнений. «Вулвс» заслужили три очки».

«Ліверпуль» без перемог чотири гри поспіль.