Сьогодні 0
Розгорнути Згорнути

Клопп: «Знаю, що Ліверпулю пощастило»

Мерсисайдці тимчасово вийшли в лідери АПЛ

Головний тренер Ліверпуля Юрген Клопп підбив підсумки матчу 16 туру АПЛ проти Крістал Пелас (2:1)

«Я зараз по-справжньому щасливий тренер, і я знаю, що нам пощастило. Але якщо ти перемагаєш лише тоді, коли граєш чудово, то в тебе немає шансів стати справді успішним. Ось як усе влаштовано.

Сьогодні ми провели не найкращий матч. Протягом 76 хвилин ми грали погано. Суперник отримав червону картку, ми одразу після цього забили - все це нам допомогло. Ось чому я кажу, що нам пощастило навіть.

Але з 76 по 106 хвилину ми грали по-справжньому добре. Проти 10 людей буває складніше, як ви знаєте. Ми розгорнули перебіг матчу, а заміни відіграли дуже важливу роль. Загалом кажучи, це історія нашого сезону: ті, хто виходить на заміну, впливають на гру.

Якби Елліотт не потрапив по м'ячу як слід, матч закінчився б унічию. Якби після удару Салаха не було рикошету, ми б програли. За останні 15-20 хвилин ми заслужили перемогу, але до цього ми нічого не заслуговували на», – наводить слова коуча ESPN.