Кобін розповів, навіщо Селезньов повернувся в Україну

У форварда ще залишилися серйозні амбіції
Кобін розповів, навіщо Селезньов повернувся в Україну
Євген Селезньов / фото - Футбол 1/2/3

Головний тренер « Міная » Василь Кобін розповів про повернення команди в УПЛ і про кадрові питання всередині клубу.

« Я не буду оригінальний: звичайно, ми уважно стежили за розвитком подій, пов'язаних з « Олімпіком », — сказав Василь Кобін. — Прикро, що донетчане втратили прописку в класі найсильніших не зі спортивного принципу, але тут вже нічого не поробиш ... Тепер наша справа довести, що Mінай гідний виступу в УПЛ ».

Вас не турбувало, що Mінай втратив багато часу для якісної доукомплектации?

« Для мене головне, що команда знову в УПЛ, і тепер важливо приймати зважені рішення, щоб у всеозброєнні зустріти нові випробування. Звичайно, має піти нам на користь і те, що стартовий матч чемпіонату з Динамо перенесений, і у нас з'явиться зайвий тиждень для усунення недоліків ».

Якщо взяти до уваги, що після вильоту з еліти Mінай покинули всі гравці стартового складу, то робота на трансферному ринку вимагала колосальних зусиль, враховуючи, що закарпатці могли розраховувати тільки на вільних агентів…

« Згоден, тому ми запрошували на перегляд тільки тих потенційних новачків, можливості яких вже добре знали. Маю велику надію, що з селекційної роботою впоралися. Новобранцям будуть запропоновані, як мінімум, дворічні контракти, щоб у них були максимальні можливості розкритися ».

Кого з новачків ви б виділили?

« Давайте без прізвищ. До того ж тільки на наступному тижні ми почнемо підписувати контракти ».

Навіть про найгучнішому придбанні Mіная — екс-гравці національної збірної України Євгенії Селезньові — не спромоглися сказати хоча б кілька слів?

« Можливості Селезньова я добре знаю, і буду тільки радий, якщо він доведе, що є порох в порохівницях. Тим більше що при вдалому збігу обставин Євген може стати кращим бомбардиром в історії УПЛ. Втім, заради цієї мети він і повернувся в Україну ».

Також, Кобін раніше сказав, що форвард хоче прибрати розмови про гулянки і алкоголізм, Коли згадують про нього.

Нинішній рекордсмен по голам в українській першості Сергій Ребров також розповів про розмову з Селезньовим, в якому новачок « Міная » сказав, що їде працювати на дуже низькій зарплаті тільки що б перевершити досягнення свого співвітчизника.

Нагадаємо, нападник вже зіграв в першому контрольному матчі за новий клуб і навіть приніс своїм голом перемогу команді.

Джерело: КОМАНДА1 Павло Харченко
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: