Зараз 2
Вчора 2
Сьогодні 19
Завтра 14

Кочергін: « Рахунок не відображує те, що було на полі. Гра була для нас дуже складною »

« Зоря » розгромила « Дніпро-1 »

Півзахисник « Зарі » Владислав Кочергін прокоментував перемогу над « Дніпром-1 » ( 4: 0 ) в 9-му турі УПЛ.

« Рахунок не відображує те, що було на полі. Гра була для нас дуже складною. Допомогло, звичайно, видалення. « Дніпро-1 » – хороша команда, з якою важко грати, але ми терпіли, моментами десь суперник наш підпалював, але як таких небезпечних моментів у наших воріт не було. Ми дотерпіли, почекали свій шанс і забили.

У перерві тренер сказав, що все тільки починається. Зараз вийде « Дніпро-1 », який повинен показати якусь реакцію на рахунок. Ми хотіли перші хвилини витримати... Щоб не було, як в Норвегії, коли ми тільки вийшли і нам відразу 2 голи забили. Ми налаштовувалися вигравати боротьбу, і шукати шанси у чужих воріт.

Критика робить нас тільки сильніше. Ми хочемо довести, самі собі в першу чергу, що все, що про нас говорять – лише слова. Ми намагаємося кожну гру виходити і вигравати, але бувають такі моменти і матчі, коли небудь щось не залітає, або не щастить. Ми не опускаємо голову і намагаємося щосили прогресувати і домагатися результату.

Два голи тут — особливі. Я на цьому стадіоні дебютував. Завжди, коли сюди приїжджаю – мені дуже приємно. І дуже подобається атмосфера на стадіоні, тому що для мене це не те, щоб рідне, але я тут починав. Можу тільки найтепліші слова про цей стадіон говорити ».

« Зоря » піднялася на п'яте місце в УПЛ.

Джерело: Профутбол Digital Андрій Усмонов