Вчора 3
Сьогодні 1
Завтра 3
Розгорнути Згорнути

Колишній клуб Мілевського і Хачеріді перервав неймовірну переможну серію « Шахтаря » Григорчука

Команда з Солігорска не зуміла переграти брестське « Динамо »
Фото - Шахтар Солігорськ

В 14-м турі чемпіонату Білорусі солігорськ « Шахтар » будинку зіграв внічию з брестським « Динамо ».

Почалося все досить звично для поточного сезону – « гірники » повели в рахунку. Однак на гол Ахмеді зумів тієї ж монетою відплатити Біленький.

Таким чином, « Шахтар » перервав 13-матчеву переможну серію зі старту чемпіонату. Різниця м'ячів склала 32: 7.

Раніше найбільшу кількість перемог на старті сезону здобули мінське « Динамо », « Славія » і БАТЕ. Командам вдавалося перемогти 8 разів поспіль.

підопічні Романа Григорчука, Втративши всього два очка, зберігають впевнене лідерство в турнірній таблиці. БАТЕ відстає на 8 очок.