Вчора 2
Сьогодні 19
Завтра 14

Колишній легіонер «Динамо» не зумів зупинити «Челсі», який вперше в історії виграв клубний чемпіонат світу

Команда Тухеля здолала «Палмейрас» у фіналі
12 лютого 2022р. 21:39

У фіналі клубного чемпіонату світу «Челсі» переміг «Палмейрас».

Команди обмінялися голами в другому таймі, відкрив рахунок Ромелу Лукаку, а бразильський клуб зрівняв рахунок завдяки виконанню пенальті від Вейгі.

Гра перейшла в екстра-тайми, в яких «Челсі» вдалося забити за кілька хвилин до початку серії 11-метрових. Героєм став Кай Хавертц.

Відзначимо, що в складі «Палмейраса» 103 хвилини на полі провів колишній гравець київського «Динамо» Дуду.

«Челсі» вперше в історії виграв клубний чемпіонат світу. У фіналі 2012-го року «сині» поступилися «Коринтіансу» (0:1).