Комічні заміни? Левченко розкритикував рішення Шевченка

Міняти щось в грі треба було раніше
04 липня 2021р. 15:30
Євген Левченко / фото - FootBoom

Колишній гравець збірної України, а нині футбольний експерт Євген Левченко на своїй сторінці Twitter розкритикував рішення головного тренера Андрія Шевченка замінити гравців на останніх хвилинах зустрічі:

« Відверто кажучи, звичайно ж, після 50 хвилини, після 0: 3 потрібно було випускати Довбика, Тимчика, Судакова. І якби ми пропустили ще 3 м'ячі не страшно. А так хлопці б отримали колосальний досвід і віру в те, що вони важливі для збірної. Комічна спроба заміни на 89 мінуте.

З одного боку я радий, досягненню збірної України, з іншого- розумію, що ніяких істотних змін тепер у футбольній Україні не буде. А Україні потрібна повна перезавантаження на всіх рівнях, починаючи від дитячого футболу закінчуючи суддями. Питання лише в тому, кому це треба? »

Збірна Англії знищила збірну України з рахунком 4: 0. Голи на початку кожного з таймів підкосили команду і зламали весь план тренера на гру. Також варто відзначити, що два з чотирьох своїх м'ячів англійці забили зі стандартів якраз після травми Сергія Кривцова, Який був мало не єдиним у складі, хто міг знімати верхові м'ячі.

Проте, головний тренер заявив, що пишається своєю командою, адже, як-не-як, тільки 4 збірні пройшли на цьому турнірі далі, ніж Україна.

Нагадаємо, Шевченко розповів про своє майбутнє в збірній.