Вчора 0
Сьогодні 0
Завтра 0
Розгорнути Згорнути

Комітет арбітрів УАФ виніс вердикт щодо вилучення Зубкова у матчі з Ворсклою

Вінгер Шахтаря небезпечно зіграв проти Ісенка
Комітет арбітрів УАФ виніс вердикт щодо вилучення Зубкова у матчі з Ворсклою

Комітет арбітрів УАФ дав свою оцінку епізоду у матчі 24 туру УПЛ Ворскла - Шахтар (0:1).

Гравець Шахтаря Олександр Зубков на 58-й хвилині, намагаючись першим зіграти на добиванні, влучив по голові воротареві Ворскли Павлу Ісенку, який першим дістався м'яча.

Гравець № 11 (Шахтар) не враховує виходу воротаря з воріт і, намагаючись зіграти на випередження, не встигає відвести ногу, яка потрапляє в обличчя воротареві. Швидкість, з якою нападник наблизився до воріт, робить таку динаміку єдиноборства небезпечною для суперника. Ми повинні пам'ятати, що однією з головних цілей правил гри, а отже, і арбітра, є саме захист гравців і, зокрема, воротарів у власній площі воріт, коли вони знаходяться на землі, щоб захистити свої ворота. З цієї причини червона картка має вважатися правильною.

Ця візуальна динаміка (уповільнений рух) може зменшити інтенсивність контакту, оскільки відсутня швидкість, з якою нападник наближається до воротаря. У той же час видно, як гравець намагається відвести ногу, щоб уникнути неминучого контакту. З цієї причини ми можемо оцінити це втручання як граничне (на екрані монітора) і не очікуємо на втручання VAR як у разі червоної картки, так і у разі жовтої картки, - йдеться у заяві УАФ.


Судаков назвав причини проблем Шахтаря у матчі із Зорею.

Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Рейтинг букмекерів

Букмекер місяця