Вчора 1
Сьогодні 12
Завтра 32
Розгорнути Згорнути

Компані розкритикував суддівство в АПЛ

Тренер Бернлі незадоволений сезоном
Компані розкритикував суддівство в АПЛ

Головний тренер Бернлі Венсан Компані заявив The Athletic, що розчарований суддівством в АПЛ цього сезону.

«Я продовжуватиму говорити те, що думаю. Я не відмовляюся від цього, і я сказав це самим арбітрам, офіційним особам, що суддівство було недостатньо добрим цього сезону.

І я сказав це, як на мене, конструктивно, розуміючи і те, що їм нелегко. Перевірка масштабна, тиск на чиновників більший, ніж будь-коли.

Я думаю, що додавання ВАР, ще більше думок та більше офіційних осіб не полегшить їм виконання їхньої роботи.

Я відчував, що здоровий глузд завжди намагалися застосувати. Ви робите помилку, і ми всі сміємося з цього приводу. Традиційна думка полягає у тому, що все вирівнюється протягом сезону.

Цього року я цього не відчував. Для мене не важливо, де ми у таблиці. Я не боюся цього сказати. Я бачив інтерв'ю мого колеги Кріса Уайлдера, який мені подобається і якого дуже поважаю. Він сказав, що не хоче, щоб його більше штрафували.

Я не маю жодних проблем зі штрафом. Я просто хочу, щоб це було правильно. Це не те, що я говорю як мстива людина, ви бачите, що я вже навіть не такий злий. Ми просто маємо зробити це правильно, але зараз – це не вийшло

Що б не трапилося у наступних восьми іграх, чи виграємо ми всі вісім, чи програємо всі вісім - це не зміниться, і це також буде наступного сезону».


Бернлі йде 19-м у таблиці АПЛ.

Андрій Усмонов
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

Букмекер місяця

Кращі казино