15:05
Монстр Джем
15:00
Тімберcпорт. Чемпіонат Австралії

Конте: «Червона картка визначила хід гри»

Тренер – про поразку в дербі «Арсеналу»
Конте: «Червона картка визначила хід гри»

Головний тренер «Тоттенхема» Антоніо Конте прокоментував BBC поразку від «Арсеналу» ( 1: 3 ) в дербі.

« Я думаю, що в першому таймі була рівновага. У нас було багато шансів забити. Ми допускали серйозні помилки в останніх пасах, тому що у нас було багато відкритого простору. У другому таймі ми рано пропустили другий гол, і ми могли б зіграти набагато краще.

Червона картка визначила хід гри. Після цього це було дуже важко. Нам довелося повністю змінити плани. Це було рішення судді, і я не хочу його коментувати.

У нас була можливість скористатися своїми моментами набагато краще, і я повторю, що ми допускали серйозні помилки в останніх пасах і в простих передачах, але таке трапляється. Грати відразу після паузи на матчі збірних трохи складно, тому що гравці приїжджають в різний час.

Тепер ми повинні рухатися далі, ми знаємо свою роль в цій лізі, і ми повинні намагатися робити все можливе, щоб залишатися поруч з іншими командами на вершині. Я намагався виділити деяким гравцям кілька ігрових хвилин, тому що гра закінчувалася, а також для того, щоб заощадити енергію.

Я хотів дати гравцям час, особливо Скіппу і Доерті, тому що нам потрібна вся команда. У нас попереду багато ігор за короткий період ».


« Тоттенхем » програв перший матч в сезоні АПЛ.

Андрій Усмонов
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video: