Розгорнути Згорнути

Ковач: « Трубіну всього 20 років – це щось особливе »

Тренер « Монако » похвалив голкіпера « Шахтаря » і оцінив дії своїх гравців
Ніко Ковач / Фото - ФК Шахтар

Головний тренер « Монако » Ніко Ковач поділився думками після поразки в першому матчі раунду плей-офф Ліги чемпіонів проти « Шахтаря » ( 0: 1 ). Спеціаліст оцінив дії своїх підопічних і голкіпера « гірників » Анатолія Трубіна.

Провелі непоганий матч за формою, проте мали проблеми в перші 20 хвилин. Отримуючи м'яч, ми втрачали його занадто швидко і легко. Від цього не маєш впевненості в собі, яка потрібна на старті таких поєдинків. Після пропущеного голи протягом 70 хвилин, я вважаю, ми проробили гарну роботу, домінували в грі, були фізично сильні і створили багато моментів, проте не завершили їх належним чином, щоб забити гол.

Ми знаємо, що нам потрібна перемога, щоб бути в турнірі. Перші 20 хвилин ми повинні видалити, стерти, виправити проблеми з втратами м'яча, про які я сказав раніше. 70 хвилин домінували в грі. Це шлях, по якому нам потрібно йти у матчі у Харкові. Немає причин думати, що все втрачено.

Я не був задоволений тим, як ми діяли в середині. Жан Лукас вийшов і зіграв добре. Я хотів, щоб ми спокійніше контролювали м'яч, створювали більше моментів. Жан грав більш вертикально. У нас великий склад, в ньому є з кого вибирати. Кожен повинен щодня доводити, що він гідний грати в старті – це конкуренція.

У Віссама Бен-Йеддера було два-три хороших шансу, але воротар « Шахтаря » дуже допоміг своїй команді і провів сухий матч. Що зі « Спала », що в обох зустрічах чемпіонату, що зараз – ми більшу частину часу домінуємо в грі, проте не вистачає двох-трьох голів, щоб розкріпачитися. Я не можу сказати, що ми граємо погано, але результат не йде. Потрібно забити свої голи, щоб отримати впевненість.

Бен-Йеддер – відмінний нападник, це дуже хороший гравець. Потрібно створювати моменти. Десять сантиметрів вправо або вліво – і це або гол, або ні. Ситуація зміниться.

Трубін? Ми дивилися відео матчів, бачили, що він відчуває себе комфортно на м'ячі, спокійно. Так, йому 20 років, тому це щось особливе. І в цьому поєдинку, і в чемпіонаті України він показував, що стає дуже хорошим голкіпером.

Зараз П'ятов – другий номер, а я провів багато матчів проти нього. І щоб П'ятов був номером два, це повинен бути хороший воротар! Якщо Трубін продовжить на тому ж рівні, його чекає відмінна кар'єра, але сподіваюся, що на наступному тижні він буде не такий гарний, як сегодня.

раніше емоціями після гри поділився автор єдиного гола Педріньо.

Джерело: shakhtar.com Сергій Стаднюк