Красніков: «Шахтар» – заслужений чемпіон! Футболістів купили, Мудрика продали, тренера у «Дніпра-1» вкрали»

Директор дніпрян оцінив сезон
Красніков: «Шахтар» – заслужений чемпіон! Футболістів купили, Мудрика продали, тренера у «Дніпра-1» вкрали»

Спортивний директор «Дніпра-1» Євген Красніков привітав «Шахтар» з чемпіонством і спростував чутки про кумівство з арбітром.

Панчишин – не кум Краснікова?

«Ні, який кум? Труханов теж не мій кум. Кум Краснікова – Кучер. Я хрестив його молодшого сина. У мене більше в футболі кумів немає. Я просто в шоці. Постійно ці вкидання. Панчишин не дає пенальті в першому таймі в Одесі. Один можна було дати. А потім дає пенальті, якого не було. Тиск велике було».

Ви пам'ятаєте, щоб за всю історію футболу арбітра колись відсторонили від футболу?


Неофіційна інформація.

«Арановського з Києва».

Відсторонили на період з'ясування обставин.

«На нього такий тиск і він приїжджає на VAR. І ця рука у гравця «Ворскли». Я з ним розмовляв. Він каже: «Я дивився, але не побачив.

Я кажу, що «Шахтар» – машина по завоюванню чемпіонств. У них великий досвід. Багато вони повоювали з Григорієм Михайловичем, Ігорем Михайловичем. Молодці. Вважаю, що заслужено. Я ще на початку сезону говорив про це. Я думав, що ми будемо боротися з «Динамо», а «Зоря» буде нижче. «Олександрія» розчарувала в другому колі, але там перебудова в команді».


Ви сказали, що «Шахтар» – заслужений чемпіон.

«Звичайно заслужений. А як «Шахтар» може бути незаслуженим? Ніяких питань. Молодці. Футболістів купили, Мудрика продали. І найголовніше – вдалося вкрасти у «Дніпра-1» тренера. «Дніпро-1» залишився без тренера, гравців, провідних легіонерів. Той же Джурасек, воротар, центральний захисник».

«Дніпро-1» зіграє в кваліфікації Ліги чемпіонів.

Джерело: ПРОФУТБОЛ Digital Андрій Усмонов
Рейтинг:
(Голосів: 0)

Коментарі 0

Увійти
Залишати коментарі на сайті дозволяється тільки при дотриманні правил.

X-Video:

Рейтинг букмекерів