Завтра 10

Крок до реваншу. ПСЖ здолав « Баварію » в першому чвертьфіналі ЛЧ

Тепер німцям потрібно забивати як мінімум двічі у Франції
Фото - UEFA

В першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів « Баварія » на своєму полі поступилася ПСЖ.

Парижанам вдалося приголомшити чинного переможця турніру. Вони тричі відправили м'яч у ворота суперника. Правда, зарахували лише голи Мбаппе і Маркіньоса. Цікаво, що бразилець забив, будучи травмованим до того моменту.

Мюнхенці створювали відчутно більше моментів, ніж суперник. Перед епізодом, в якому Шупо-Мотінг скоротив відставання, статистика по ударам була 12: 2 на користь господарів.

Чи чинити тиск підопічні Фліка продовжили і після перерви. А ще раз забити могли парижани в одному з нечисленних моментів. Захисники « Баварії » подарували м'яч неймару у власній штрафний, проте бразилець пробив занадто слабо.

В середині другої половини зустрічі зрівняти рахунок вдалося Мюллеру. Але не минуло й десяти хвилин, як Мбаппе знову вивів ПСЖ вперед.

Далі парижани знову відійшли в оборону і періодично намагалися вибігати в контратаки. Однак ініціатива в кінцівці була повністю за мюнхенцями. Два відмінних моменту упустили Алаба і Мюллер. Команда продовжила штурм воріт суперника, але плодів він так і не приніс.

Матч-відповідь в даному протистоянні відбудеться 13 квітня в Парижі.