Завтра 5

Кривенцов: «Питання до гравців, чому перший тайм був не дуже»

Тренер «Металіста 1925» - про вольову перемогу над «Маріуполем»
Валерій Кривенцов / Фото - Металіст 1925

Головний тренер «Металіста 1925» Валерій Кривенцов поділився думками після вольової перемоги в матчі 11-го туру української Прем'єр-ліги проти «Маріуполя» (2: 1). Слова фахівця передає прес-служба клубу.

У мене теж питання до гравців, чому перший тайм у виконанні нашої команди був не дуже. Допускали багато помилок в перебудовах, дозволили «Маріуполю» створити достатню кількість моментів, щоб рахунок був великим.

Ми завжди говоримо одне і те ж колекту. Вказуємо на помилки, що виходить, а в чому потрібно видозмінитися, поліпшити.

Другий тайм у виконанні нашої команди був хорошим, тому що хлопці діяли правильно. Практично не давали «Маріуполю» контратаки проводити, за винятком кількох моментів. Ну і самі створили велику кількість моментів.

Думаю, що гол Марлісона зламав хо д поєдинку. Тому що після цього гола і команда повірила, що вони можуть витягнути гру. А ми їм говорили про це в перерві. Також хочу відзначити всіх хлопців, які вийшли на заміну, тому що вони дійсно посилили гру, на відміну від «Маріуполя», де було навпаки.

Претензії до Зубкову? Нападаючий і повинен забивати голи. У нас з Іллею була розмова, я даю йому шанс, в кожній грі випускаю на поле. Як він скористається цим шансом - це залежить від нього. Але те, що у нього є потенціал і він готовий працювати, віддавати всього себе футболу - це точно.

Що з Ткачуком - не знаю, хлопці тільки зайшли в роздягальню, подивимося. Сподіваюся, що нічого оружіем.

Раніше екс-гравець «Локомотива» прокоментував перехід в «Металіст 1925».