Вчора 10
Сьогодні 6

Кривцов – матчі з Францією: « Вірили в свої сили, намагалися нав'язати супернику свій футбол »

Команди зіграли внічию
08 квітня 2021р. 22:42
Сергій Кривцов / Фото: УАФ

Захисник збірної України Сергій Кривцов згадав Youtube-каналу УАФ про матч проти Франції ( 1: 1 ) у відборі на ЧС-2022.

« У нас було не так багато часу награти нову тактику до матчу з Францією. Але у нас було багато теоретичних занять. Тренери нам все доступно пояснили.

Вважаю, що в плані оборони ми впоралися досить нормально. Після перерви французи трохи поміняли свою гру. Якщо в першому таймі вони більше діяли через фланги з подачами на фактурного Жиру, то після його заміни почали шукати простір між нашою лінією захисту і воротарем. Виходили з думками виграти, а не битися. Вірили в свої сили, намагалися нав'язати супернику свій футбол ».

Україна має три очки після трьох матчів відбору.