Розгорнути Згорнути

Кучер: «1:1 – закономірний результат із «Минаєм»

Віце-чемпіон України вперше втратив очки в новому сезоні УПЛ
Олександр Кучер / Фото - СК Дніпро-1

Головний тренер «Дніпра-1» Олександр Кучер прокоментував нічию в матчі третього туру української Прем'єр-ліги проти «Минаю» (1:1). Слова фахівця передає прес-служба клубу.

Ми розуміли, що гратимемо проти суперника, який буде добре захищатися, закриватися і використовувати контратаки і стандарти. Так воно і вийшло. У першому таймі у нас були моменти, і якщо б тоді забили, то може далі й було б легше. У другому таймі одразу було вилучення і хлопці залишились вдесятьох, але хочу віддати їм належне – вони непогано грали і прагнули забити гол.

Хотіли сьогодні перемогти і це було видно, але фарт був не на нашому боці. Ми могли знову і першими забити, але свій гол на контратаці забив «Минай». Добре, що у цій ситуації хлопці не опустили руки, зрівняли рахунок, а потім могли забити і ще в кінцівці зустрічі. 1:1, мабуть, закономірний результат.

Кучер також поскаржився на тривалі переїзди через матчу кваліфікації Ліги Європи.