Вчора 0
Сьогодні 0

«Минай» та «Дніпро-1» зіграли внічию

Все вирішилося в кінцівці зустрічі
Матч 3-го туру чемпіонату України між «Минаєм» і «Дніпро-1» завершився внічию — 1:1.

У першому таймі була напружена боротьба, команди відповідали атакою на атаку. Невелика перевага була на боці «Дніпра-1», але в першому таймі команди так і не забили і пішли на перерву.

А на початку другого тайму «Дніпро-1» залишився в меншості — червону картку заробив Сарапій. На 82-хвилині зустрічі «Дніпро-1» заробив пенальті, але Бандура відбив удар Бабенка.

Маючи перевагу «Минай» під кінець поєдинку зумів вийти вперед зусиллями Єгора Твердохліба

Однак дніпряни в меншості зуміли в компенсований час зрівняти рахунок. Домінго Бланко заробив пенальті і сам же його і реалізував.

«Дніпро-1» набрав чотири очки після двох матчів УПЛ, а «Минай» здобув перший пункт в новому сезоні.