Сьогодні 5
Завтра 5

Кучер: «У другому таймі команда вийшла з іншим настроєм»

Тренер – про перемогу над «Колосом»

Головний тренер «Дніпра-1» Олександр Кучер прокоментував прес-службі клубу перемогу над «Колосом» (2:1) в 27-му турі УПЛ.

«Ми провели сьогодні два різних тайми. До перерви у нас не було концентрації і зібраності, через що дали багато шансів відзначитися команді суперника – вони забили гол, а могли забити ще більше. У першому таймі наші хлопці не були схожі на себе. Ми не можемо так виходити на гру і відразу спочатку матчу допускати стільки помилок, а повинні бути зібраними, сконцентрованими і агресивними.

А то, що було в першому таймі, це якийсь «дурдом» був. Але в перерві ми переговорили і в другому таймі команда вийшла з іншим настроєм – бігла вперед і не дала що-небудь зробити супернику біля власних воріт. Найголовніше було, коли вже ми заб'ємо другий м'яч. Хлопці в цьому плані молодці – вони терпіли до кінця і були нагороджені цим голом. Дуже важлива для нас перемога. Тепер будемо рухатися далі і готуватися до наступних матчів.

«Шахтар» грає в свою гру і нам немає сенсу за цим стежити».

«Дніпро-1» випереджає «Шахтар» на 1 очко.