Сьогодні 14
Завтра 3

Куман: « 2: 8 від « Баварії »? Зараз « Барселона » в дуже хорошій формі »

Тренер поділився очікуваннями від матчу ЛЧ

Головний тренер « Барселони » Рональд Куман поділився очікуваннями Marca від матчів в Лізі чемпіонів.

« Ми знаємо, наскільки хороша « Баварія ». У них дуже досвідчені і якісні гравці, і буде дуже важко. Ми хочемо виступати в Лізі чемпіонів і граємо вдома. Ми постараємося домогтися найкращого результату. Думаю, це буде дуже цікава гра.

Ми в дуже хорошій формі. Ми готові на 100 відсотків. Взагалі ніяких проблем. Гравці тренувалися, і в перерві між збірними у нас є час дати гравцям відпочити. Вони готові.

2: 8? Це було рік тому. Звичайно, гравці постраждали в той вечір, ви не можете таке забути, ми не можемо це змінити. Але ми збираємося підготуватися до гри якомога краще і зробити так, щоб 90 хвилин були напруженими. Звичайно, ми можемо перемогти. У нас є хороші гравці, і нам потрібно використовувати свій стиль, щоб доставити труднощі супернику ».

« Барселона » зіграє з « Баварією » 14 вересня о 22:00.