Куман: «Зробили все, що могли, в матчі з« Реалом »

Спеціаліст зазначив, що «Ель Класіко» міг піти за іншим сценарієм
25 жовтня 2021р. 07:37
Рональд Куман / Фото - Marca

Головний тренер «Барселони» Рональд Куман поділився аналізом поразки в матчі десятого туру Приклади проти «Реала» (1: 2). Слова фахівця передає Marca.

Результат мене не задовольняє. Ка по мені, команда добре провела перший тайм. У нас був момент, щоб вийти вперед. Ми знали, що якщо вони заб'ють, то з їх грою в обороні нам буде складно. Нам не вистачало останньої передачі, ми не створювали явних моментів, крім того шансу Деста.

Домашня поразка Мадриду ... З цього непросто витягти позитив. Команда добре грала в першому таймі. Це була дуже рівна гра. Складно прийняти поразку, але це необхідно. У «Класіко» втрачаєш більше, ніж три очки. Це очевидно, але ми не можемо опускати руки. У середу буде ще один матч. Чемпіонат дуже довгий.

Потрібно вимагати перемоги з такими суперниками. Ми намагалися не поступатися «Реалу». Якби замість 0: 1 був би 1: 0 ... Гра йшла б за іншим сценарієм. Ми покращуємо свої виступи і близькі до того, щоб вигравати великі матчі. Ми зробили все, що могли. Сказати, що нас переграли було б занадто сміливо. Команда виконала хорошу роботу незалежно від результата.

Раніше повідомлялося, що фанати «Барселони» напали на автомобіль Кумана після поразки в «Ель Класіко».