Зараз 2
Вчора 2
Сьогодні 19
Завтра 14

Куртуа: «Матч проти Італії безглуздий. Від того, що хтось стане третім в Лізі націй, толку немає »

Воротар розчарований поразкою від Франції
08 жовтня 2021р. 08:10

Воротар збірної Бельгії Тібо Куртуа прокоментував RMC Sport поразка від Франції (2: 3) в півфіналі Ліги націй.

«Ми грали дуже добре в першому таймі, особливо в плані володіння м'ячем. У другому таймі вони почали пресингувати трохи вище, а ми втратили спокій при роботі з м'ячем.

Ми подарували голи. Дуже шкода. Я не бачив повтору голів, але в першому випадку цілком природно, що гравці такого класу здатні розібратися в штрафній площі. А в другому випадку нам не пощастило з пенальті.

Ми знали, що 2: 0 з Францією може не вистачити. У нас немає почуття розчарованості.

Матч проти Італії безглуздий. Від того, що хтось стане третім в Лізі націй, толку немає. Я не розумію, навіщо проводити цей матч ».